Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letošní první ročník turistického seriálu skončil s deficitem tří vrcholů, které zdoláme v následujícím roce spolu s druhým ročníkem tentokráte zaměřeným na české přehrady, jezera a hrady či zámky okolo nich.

Současně s vyhlášením druhého ročníku "Vyvrcholení" budou upraveny podmínky účastí a vyhlašování jednotlivých dílů seriálu, taktéž nebude brán zřetel na většinový názor, ale jednotlivé akce budou řízeny operativně podle potřeb pořadatele jednotlivých zájezdů (pořadatel se bude moci během roku měnit). Taktéž nebude automaticky vypravován autobus, ale dopravu si zajistí každý sám (po zkušenostech z letošního ročníku).

Vyhlášení druhého ročníku proběhně po Novém roce. 

Změny pro příští rok se týkají i akcí pořádaných Základnou a to zejména tím, že účastnit se budete moci jen na základě konkrétní pozvánky na konkrétní akci. To znamená: kdo se včas nepřihlásí bude mít smůlu a akce se nezúčastní.

Všechny tyto změny a úpravy vzešly z letošního ročníku seriálu a mnohoboje s přihlédnutím k ostatním proběhnuvším akcím a hlavně k Vaší účasti a přístupu k nim.

 Jednoznačnou výhodu mají ti z Vás, kteří nás letos podpořili a nenechali naše úsilí a snahu Vás všechny pobavit a zabavit vyšumět do prázdna.

Zbylé akce pro letošní rok proběhnou podle plánu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

druhá šance...

(želvička, 29. 9. 2009 11:14)

Čaues! Tak podle všeho by se mělo příští rok zadařit lépe všem, tak se budem těšit - i my budem více dnů kompletní a kluci budou zas starší, tím pádem doufám, že se i víc zúčastníme a zvládnem vše líp - žádný válení na gauči! :o) - a to platí pro všechny, kdo to čtou! :o)

čusík

(Janina, 17. 9. 2009 18:50)

ahojky tak doufám, že příští rok to bude s naší účastí lepší a podaří se nám zúčastnit" druhého vyvrcholení" U nás právě vrcholí izolační obkopávání,zakopávání, obrubníkování,a potřebovali bychom ještě jeden srpen či září :)) snad to nějak zmáknem a příští rok budeme zase výletovat:))) Jinak Jíťa s Tomem prožívájí vyvrcholení v Peru na Makču Pikču tak doufám,že vrcholu také dosahnou :)))))

turisté

(Pavel, 15. 9. 2009 15:23)

První ročník se mi líbil,pouze ta zatracená Sněžka - to byl docela záhul,no a taky ta přezdívka .....Doufám, že se mi bude dařit zúčastnovat se co nejvíce výletů při druhém ročníku.Všechny zdravím.